Logo | FLEX Elektronarzędzia

Zarejestruj swoją gwarancje.

Witamy na stronie rejestracji gwarancji podstawowej.

UWAGA: Rejestracja gwarancji podstawowej nie jest wymagana. Masz prawo do korzystania z podstawowych usług gwarancyjnych, nawet jeśli nie zarejestrowałeś/aś nowo zakupionego urządzenia.

Dlaczego warto zarejestrować swoją gwarancje podstawową ?

Narzędzie sprawdzające status gwarancji może podawać nieprawidłową datę początku i końca gwarancji. Dzięki rejestracji data rozpoczęcia jest zgodna z datą jaka widnieje na dokumencie zakupu.

Przed wypełnieniem poniższego formularza zachęcamy najpierw do sprawdzenia statusu gwarancji w zakładce sprawdź gwarancje

Tutaj znajduje się przykładowe umieszczenie numeru seryjnego.

Aby zarejestrować swoje elektronarzędzie należy wypełnić poniższy formularz. Numer seryjny proszę wpisywać bez początkowych zer (jeżeli występują).Załaduj skan dokumentu zakupu. Plik powinien być w formacie JPG, JPEG, PDF, PNG albo GIF oraz wielkość pliku nie może przekraczać 2MB.

Akceptuję warunki gwarancji wraz z jej wszystkimi postanowieniami oraz naszą politykę prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany przeze mnie w formularzu adres poczty elektronicznej informacji handlowych od Administratora, tj. FLEX Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Strzegomiu,
58-150 Strzegom, Międzyrzecze 1A, dotyczących produktów, usług, promocji, wydarzeń oraz szkoleń organizowanych przez Administratora.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany przeze mnie w formularzu nr telefonu (SMS) informacji handlowych od Administratora, tj. FLEX Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Strzegomiu, 58-150 Strzegom, Międzyrzecze 1A, dotyczących produktów, usług, promocji, wydarzeń oraz szkoleń organizowanych przez Administratora.
top print promote like